top of page

Ceremoniál Dobrovolnictví & MiniDofe

28. 6. 2024

Agora 7 v roce 2023 zahájila program, který je zaměřen na ty nejmenší dobrovolníky. Hlavním mottem programu je: "Děláme věci, na které stačíme."

Děti, které se účastní dobrovolnických aktivit také testují své hranice a posouvají své cíle  v pilotním programu MiniDofE spolu s DofE Česká republika.


Ve středu 26/06 se všichni naši malí dobrovolníci sešli, aby si navzájem řekli, jací jsou šikovní, kolik práce už zvládli a kolik je ještě čeká v příštím roce.


Na akci vystoupila Bára Ladrová a kamarádi, Matylda Svrčková a Matěj Liška. Pozvání též přijal moderátor rádia o 106 František Matějíček, herec Petr Vondráček a jiní.


Speciální poděkování patří osobnostem, které se ceremoniálu osobně zúčastnily a dětem za jejich pomoc a práci poděkovaly: starosta Prahy 7 Jan Čižinský, paní Sylva Svobodová, Kateřina Baušteinová a lektoři z Národního technického muzea paní Marie Marková a pan Miloš Milner, a z Národní galerie paní Kristýna Říhová a pan Oldřich Bystřický.


Velké díky také patří našim sponzorům:

Městské části Praha 7 za podporu dobrovolnického programu dětí, Alza za dárky pro dobrovolníky, Canon za tisk diplomů pro dobrovolníky a v neposlední řadě NF Agora 7, protože bez jejich podpory bychom dobrovolnictví dětí ani MiniDofE nemohli realizovat.


Přejeme všem našim dobrovolníkům a MiniDofákům prima prázdniny!

bottom of page